Povedlo se nám

Rok 2019 jsme se rozhodli zasvětit práci s mládeží a navázat na úspěšné pořádání turnajů. Věříme, že turnaj Králíky Open, který se letos bude konat již potřetí, opět přitáhne špičky českého discgolfu a bude se na co koukat.

Sezónu začínáme jarním turnajem v Uherském Hradišti. K opět povedenému turnaji Králíky Open přidáváme další námi pořádaný turnaj ke 450. výročí města Králíky. Karel Hlava v lize obsazuje 3. místo., Dan Večeř dosahuje na 4. místo na MČR.

Na mistrovství republiky se nám podařilo obhájit výše uvedené tituly. Připisujeme si spoustu prvních míst na velkých turnajích v Čechách i na Moravě a náš nejlepší hráč odjíždí reprezentovat Českou republiku na MS týmů do anglického Colchestru. Z jedenácti týmu se Česká republika umístila na pátém místě.

Začínáme se pravidelně umisťovat na předních příčkách a to v kategorii Master a Grandmaster. Díky tomu přichází pozvánka do reprezentace a dva naši hráči odjíždí na mistrovství Evropy do finského Oulu. Získáváme pro náš klub titul mistra republiky v kategorii grandmaster a vicemistr republiky v kategorii master.

Dostáváme se do podvědomí discgolfové komunity v ČR. Přicházejí i první výsledky na devítkových i osmnácti jamkových turnajích a to jak v kategorii Master, tak i v kategorii Open.

Zakládáme discgolfový klub pod názvem Wild Eagles (divocí orli). Inspirací pro název je naše poloha mezi dvěma řekami, Divokou a Tichou Orlicí. Vznikají stanovy a 17.prosince 2014 je spolek registrován u krajského soudu v Hradci Králové.