Povedlo se nám

2014

Zakládáme discgolfový klub pod názvem Wild Eagles (divocí orli). Inspirací pro název je naše poloha mezi dvěma řekami, Divokou a Tichou Orlicí. Vznikají stanovy a 17.prosince 2014 je spolek registrován u krajského soudu v Hradci Králové.

Dostáváme se do podvědomí discgolfové komunity v ČR. Přicházejí i první výsledky na devítkových i osmnácti jamkových turnajích a to jak v kategorii Master, tak i v kategorii Open.

2015

2016

Začínáme se pravidelně umisťovat na předních příčkách a to v kategorii Master a Grandmaster. Díky tomu přichází pozvánka do reprezentace a dva naši hráči odjíždí na mistrovství Evropy do finského Oulu. Získáváme pro náš klub titul mistra republiky v kategorii grandmaster a vicemistr republiky v kategorii master.

Na mistrovství republiky se nám podařilo obhájit výše uvedené tituly. Připisujeme si spoustu prvních míst na velkých turnajích v Čechách i na Moravě a náš nejlepší hráč odjíždí reprezentovat Českou republiku na MS týmů do anglického Colchestru. Z jedenácti týmu se Česká republika umístila na pátém místě.

2017

2018

Vše je před námi, začínáme dvoudenním turnajem v Uherském Hradišti a to 7.-8.dubna . Dále budou následovat turnaje v Uničově, Králíkách, Budišově, Moravském Krumlově, Jeseníku, Konopišti, Liberci a sezónu zakončíme na MČR v Novém Jičíně.